יצור ושיווק מערכות גילוי אש, עשן וגז

אודותינו

cougar_logo1 red.png

קצת עלינו

Business Meeting

חברת קוגר-טק (לשעבר  יו אס וי טק) מתמחה בפיתוח, ייצור, תכנון, ייעוץ, אספקה ושיווק של מערכות גילוי וכיבוי אש ומערכות לגילוי גזים. קוגר-טק הינה חברה ישראלית וגאה לשווק את מוצריה תוצרת כחול לבן במשק הישראלי. מוצרי קוגר-טק משווקות תחת המותג "קוגר" וקיימות במשק הישראלי כ- 20 שנה עם ניסיון עשיר ומקצועי של אנשי פיתוח ומהנדסים. המערכות עומדות בכל התקנים תוך הקפדה על איכות ואמינות גבוהים של כלל מוצרי החברה, ולשביעות רצון לקוחותיה.

מוצרי קוגר-טק מפותחים תוך התבססות על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום גילוי האש, הגזים, תוך שיתופי פעולה עם מיטב היצרנים בעולם בתחומי פעילותה, במחקר פיתוח ויצור עבורה, להשלמת קווי מוצרים, אלפי המערכות המותקנות הינם ערובה לאיכות הציוד ושביעות רצון הלקוחות.

מוצרי קוגר-טק מפותחים ומיוצרים תוך התאמתם לצרכי המתקין וצרכי המשתמש תוך הקפדה על התקנים המחמירים בעולם, בפיקוח מכון התקנים הישראלי ונושאים תווי תקן ישראלי מסדרת ת"י 1220 לחלקיו, בנוסף לתקנים בינלאומיים רבים לרבות תקן UL האמריקאי, תקן EN-54 האירופאי, תקן הכיבוי האירופאי ועוד.

מוצרי קוגר-טק מוגדרות כ- "מערכות פתוחות", כלומר התוכנה וחלקי המערכות, זמינים במספר רב של חברות התקנה ותחזוקה, המוכשרים על ידי קוגר-טק ומוסמכים על ידי מכון התקנים לבצע התקנה שירות ותחזוקה למערכותיה.  היות ועל פי חוק, מערכות גילוי וכיבוי האש מחויבות בתחזוקה שנתית, כך שהמערכות המוגדרות כ- "מערכות פתוחות" מונעות את התלות המוחלטת של הלקוחות הסופיים בנושא אחזקת המערכות לאחר התקנתן על ידי החברה המתקינה בלבד, והלקוחות הסופיים אינם "שבויים" בידי החברה המתחזקת ללא אפשרות להחליף או לשנות את נותן השירות ובעצם הלקוח הסופי חופשי לבחור קבלת שירות ואחזקה מכל החברות הנ"ל שהוסמכו לכך.

לקוגר-טק קו מוצרים יחודי, הכולל את סדרת רכזות הגילוי והכיבוי אש מסוג-  Cougar 3000A – סדרת רכזות אנלוגיות (כתובתיות) שתוכננו ויוצרו בהתאם לתקנים אמריקאים, אירופאים וישראלים, הכוללות גלאי עשן וחום ובעלות אינטגרציה מלאה עם מערכות נוספות לניהול עשן, כריזת חירום כתובתית, טלפון כבאים, שליטה ועוד. וכן סדרת ה- Cougar 3000S – סדרת רכזות קונבנציונאליות (אזוריות) לגילוי אש וכיבוי אוטומטי, גלאי עשן/חום אזוריים.

קוגר-טק מייצרת אביזרים למערכות הבקרה אותן היא מייצרת כגון: מנורות סימון, צופרי אזעקת אש, לחצני אזעקת אש, שלטי התראה ופינוי אודיו ויזואליים ועוד. לרשות החברה גלאי מיוחד בעל יכולת עבודה כפולה– גילוי חום ועשן לפי בחירת המתקין בהתאם לתנאי השטח, נתון יחודי המאפשר למתקין להשתמש במלאי אחיד לשני הצרכים ולקבל החלטה בזמן ההתקנה על אופיו של הגלאי בהתאם לדרישות בשטח.

לקוגר -טק נציגויות של חברות בינלאומיות בענף גילוי וכיבוי האש, המשלימות את קו מוצרי החברה וביניהן: ציוד בדיקה  מתוצרת חברת-No Climb  , אביזרי גילוי גז מתוצרת- Techno Control . כמו כן החברה משווקת אביזרים משלימים למערכות הגילוי כגון: מוצרי כיבוי אוטומטי בגז , מוצרי כיבוי אוטומטי באבקת אירוסול , מערכות כריזת חירום ופינוי משולבות , ועוד אביזרי מערכות גילוי אש נוספים.

מוצרי  קוגר-טק  נרכשות ע"י החברות הגדולות בארץ כמו כן גם ע"י חברות ומתקינים פרטיים ומותקנות בהצלחה במוסדות ציבור, בנייני ממשלה, מחנות צבא, מפעלים ועסקים פרטיים עוד.

חברת קוגר-טק מסמיכה חברות ומתקינים להתקנה, שרות ותחזוקת הציוד המיוצר על ידה. לקוגר-טק  מהנדסים ומעבדות בדיקה ותיקונים הכוללות את הציוד המתקדם ביותר, העומדות לגיבוי לקוחות החברה.

קוגר-טק חרתה על דיגלה את השאיפה למצוינות, חתירה בלתי מתפשרת לעמידה בקדמת הטכנולוגיה, להמשיך לספק ללקוחותיה את המוצרים באיכות המעולה ביותר וביחס עלות תועלת הטוב ביותר האפשרי.